Foto Galeri WebTV

19 Eylül 2019 Perşembe  16:39
MHP İlçe Yönetimi Değişti
Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Av. Medine Yapılmışev, Güçlendirilmiş ilçe yönetimini açıkladı. 33 kişilik ilçe yönetiminde 26 yeni isim yer aldı.
 Paylaş
QR Kodu
 

 

Yeni yönetimde; Başkan Medine Yapılmışev, Üyeler; Hikmet Belik, Halil İbrahim Fenerci, Bayram Bulut, Hülya Esen, Mehmet Çelik, Yusuf Kukul, Hasan Küçükköse, Ahmet Boz, Bülent Deviren, Aziz Kolan, Mustafa Güzel, Hüseyin Delikahyaoğlu, Ali Güzelçolak, Arif Küçükakşit, Osman Özsarı, İsmail Küçük, Çağlar Aydın, Hüseyin Ünal, Özgür Sabancı, Döndü Zeliha Büyüktekin, Şükrü Kasap, Ziya Özbaşı, Muharrem Bayrak, Hakan Merdan, Ethem Demirayak, Rafet Demir, Ali Tekin, Kerim Tonkal, Erdal Alptekin, Aziz Uzun, Şevket Laçin, Abdulhak Arıten.

 

İÇ SAYFA

ADEM DURMAZ

Milliyetçi Hareket Partisi Korkuteli Güçlendirilmiş ilçe yönetimini açıkladı. 33 kişilik ilçe yönetiminde 26 yeni isim yer aldı.  Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy’un katılımıyla bir tören düzenlendi.

İlçe binasında gerçekleşen törene Belediye Başaknı Ömer Niyazi İşlek ve Ülkü Ocakları Başkanı Ramazan Karakaya ve il ve ilçe yönetimi katıldı.

İlçe binasında Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Medine Yapılmışev ile birlikte bir açıklama yapan Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy, “Korkuteli Milliyetçi Hareket Partisi tarafından düzenlenen aşure etkinliğine katılım gösterdik. Her ilçedeki aşure etkinliğine katılım sağlayacağız diye bir şansımız yok. Korkuteli’nde hem belediyemiz var, hem buradaki vatandaşlarımıza da teşekkür ediyorum, Milliyetçi Hareket Partisine destek verdikleri için. Korkuteli’nde Medine Yapılmışev hanımefendi Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığı görevini yürütmekteydi, Bundan sonrada yine ilçe başkanlığı görevini yürütecek. Ama yerel yönetimler sürecinde Belediye meclis üyelikleri değişik sebeplerle yönetimlerden olmuş olan istifalar vardı. Korkuteli’nde daha güçlü bir yapılanma olması adına, Milliyetçi Hareket Partili bir belediyenin de bulunmuş olduğu bir ilçede Korkuteli’nin büyün mahallelerine eşit hizmet götüre bilme adına, Korkuteli’ndeki vatandaşlarımızın her türlü etkinliklerinde iyi günlerinde tatlı günlerinde, acı günlerinde yanlarında olabilmek adına bu milletimizin vatandaşlarımızın sorun ve problemlerini daha köklü bir çözüme ulaştırmak adına Korkuteli’nde Medine Yapılmışev hanımefendinin başkanlığında daha güçlü bir liste oluştu. Bize göndermiş oldukları listeyi Genel merkezimize Ankara’ya  arz ettik. Genel merkez onayından çıktı, Sayın Genelş Başkan yardımcımız Semih Yalçın Beyin ve sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli beyin imzaları ile arkadaşımızın  yetki belgesi çıkmıştır. Bizde Korkuteli’nde bugün Medine hanıma yeni dönemde yeni yol arkadaşları ile beraber başarılar diliyoruz. Medine hanıma başarılar diliyorum” dedi.

Aksoy, Ben kağıtlardan hoşlanmam, yazılı metinlerden paragraflardan hoşlanmam, süslü cümlelere takılmam, önüme konmuş kağıtlara bakmam, sormak istediğiniz tüm sorulara cevap veririm” dedi.

Bundan sonra Medine Yapılmışev bundan sonra MHP İlçe Başkanı olmaya devam edecek dediniz, malum bütün partiler yavaş yavaş kongre sürecine giriyor,  kongre sürecine kadar Medine hanım devam edecek mi sorusuna, Başkan Aksoy, “Milliyetçi Hareket Partisi elbette ki her siyasi partinin takvim diliminde kongreleri var. Ama Milliyetçi Hareket Partisinde şuan kongre takvimi genel merkez tarafından açıklanmamıştır. Dolayısıyla Genel merkez tarafından açıklanmayan kongre takvimi belirlenmeden yarın bir kongre var hesabına gidemeyiz. Milliyetçi Hareket Partisinin kongre takviminin biçeceği tarih 18 Mart 20121’dir. Büyük kurultay üzerinden değerlendiriyoruz. Dolayısıyla sayın genel başkan yardımcımız, MYK’nın aldığı bir kongre takvimi olduğunda kongre takvimini belirler, il teşkilatıma bildirirler, bizlerde  19 ilçenin bir kongre takvimi belirleriz. Ancak şuan sadece Antalya değil, Milliyetçi Hareket Partisinin planlanmış bir kongre takvimi yok. Dolayısıyla, burada az öncede ifade ettiğim gibi, Medine hanım buraya İl yönetim kurulu üyesi iken kendisi buraya atama ile gelmiştir. Ancak o günkü 15 kişilik listesi üzerinde, aynı zamanda yerel bir seçim sürecinin de değerlendirip baktığımızda, belediye meclis üyelikleri için istifalar olmuştur. Biz Korkuteli’nin Belediye’yi de aldığımız ilçede daha güçlü teşkilat yapılanması olması gayreti içindeyiz. Medine hanım ile an itibariyle  aynı yol yürümeye devam edeceğimizi ifade ettik. Medine hanım başkanlığında onların belirlediği bir liste ile yola devam edeceğiz. 33 kişilik bir liste hazırlandı, hepsi Korkuteli’li, Böyle bir yönetim oluşturduk. Vakti ve saati geldiğinde bir kongre saati açıklandığında Medine Hanım, Korkuteli’nde Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanlığı görevini yürütme arzusu içerinde olursa aday olabilir, Aday olmak isteyen arkadaşlarımızda aday olabilir ama, Kongre takvimi genel merkez tarafından açıklanmadan bizim kongre üzerinden ifade etmemiz doğru değil” dedi. Konuşmaların ardından onaylanan liste açıklandı.

33 kişilik ilçe yönetiminde 26  yeni isim yer aldı. Yeni yönetimde; Başkan Medine Yapılmışev, Üyeler; Hikmet Belik, Halil İbrahim Fenerci, Bayram Bulut, Hülya Esen, Mehmet Çelik, Yusuf Kukul, Hasan Küçükköse, Ahmet Boz, Bülent Deviren, Aziz Kolan, Mustafa Güzel, Hüseyin Delikahyaoğlu, Ali Güzelçolak, Arif Küçükakşit, Osman Özsarı, İsmail Küçük, Çağlar Aydın, Hüseyin Ünal, Özgür Sabancı, Döndü Zeliha Büyüktekin, Şükrü Kasap, Ziya Özbaşı, Muharrem Bayrak, Hakan Merdan, Ethem Demirayak, Rafet Demir, Ali Tekin, Kerim Tonkal, Erdal Alptekin, Aziz Uzun, Şevket Laçin, Abdulhak Arıten yer aldı.

 

 

 
 

 

 

 

Korkuteli MHP'den ''Barış Pınarı Harekatı'' Kapsam
Milliyetçi Hareket Partisi Korkuteli İlçe Başkanı Medine Yapılmışev, parti binas...
14.10.2019 (0)
Dereköy’de Dere Islah Çalışması Başladı
İlçeye bağlı Dereköy mahallesinde dere ıslah çalışmaları başladı. Devlet Su İşle...
14.10.2019 (0)
Mantar Üretimine ‘Saman’ Darbesi
Beyaz altın adı verilen kültür mantarında Türkiye’nin ihtiyacının önemli bir kıs...
12.10.2019 (0)
Eğitim Bir-Sen, Okul Ziyaretinde
Eğitim-Bir-Sen ilçe Temsilcisi Sait Özçelik ve yönetim kurulu üyeleri, İlçedeki ...
12.10.2019 (0)
Ziraat Oda Başkanlarının Ankara Çıkarması
Antalya Ziraat Odası Başkanı Nazif Alp başkanlığındaki İlçe oda başkanlarından o...
12.10.2019 (0)
Öğrencilerden Askere “Fetih Sureli” Destek
Barış Pınarı Harekatında Kahramanca Savaşan Mehmetçikleri İçin Şehit Yasin Naci ...
12.10.2019 (0)
Özel Çocuklardan Sancaktara’a Özel Ziyaret
Mesude Erol Memioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Eğitim Sınıfı öğrenci...
12.10.2019 (0)
Saadet Partisi, Müftü Yazıcı Ve Büyükyıldız’ı Ziya
Saadet Partisi Korkuteli İlçe Başkanı Yusuf Sarıcalar ve yönetim kurulu üyeleri,...
12.10.2019 (0)
Öğrencilerden Barış Pınarına Karografili Destek
Alaeddin İlkokulu ve ortaokulu öğrencileri, Barış Pınarı Harekatına destek için ...
12.10.2019 (0)
Yapılmışev, Barış Pınarı İle Zulüm Sona Erecek
Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Av. Medine Yapılmışev Önceki gün Fırat’ı...
11.10.2019 (0)