Foto Galeri WebTV

6 Eylül 2019 Cuma  10:03
Başkan İşlek, Güreşteki Gelir Ve Giderleri Açıklad
Korkuteli Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek, 31’inci Altın Kiraz Yağlı Pehlivan Güreşlerindeki gelir-gider tablosunu kendi sosyal medya hesabından kamuoyuna açıkladı.
 Paylaş
QR Kodu
 

 

Korkuteli Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek, 31’inci Altın Kiraz Yağlı Pehlivan Güreşlerindeki gelir-gider tablosunu kendi sosyal medya hesabından kamuoyuna açıkladı.

Güreşler öncesinde kamuoyuna söz veren Başkan İşlek, hangi kurum veya kişiden ne kadar girdi elde edilmiş, nereye ne kadar harcama yapılmış, tek tek liste halinde paylaştı.

 

İÇ SAYFA

ADEM DURMAZ

31’inci Altın Kiraz Yağlı Pehlivan Güreşlerinin ardından Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek, güreşteki gelir-gider tablosunu kendi sosyal medya hesabından kamuoyuna açıkladı.

Korkuteli Belediye Başkanı Ömer İşlek, sosyal medya üzerinden yapmış olduğu açıklamada, “Tüm Korkuteli'mize ve Türkiye’mizdeki Yağlı Güreş camiasına açıklamamızdır. 31’inci Altın Kiraz Güreşlerimizin organizasyonu ile ilgili tüm detaylar ekte bilgilerinize sunulmuştur. Daha fazla ve ayrıntılı bilgi isteyen vatandaşlarımız Güreş Komitesi Başkanınız Sayın Ogün Taş Beyle irtibata geçebilirler. 67 başpehlivanımız ve 852 güreşçimize ödenen toplam ücret 492.810 TL'dir.

Hepsi şahıslarına imza ve makbuz karşılığı ödenmektedir. Tüm organizasyonun, reklam, promosyon, ses, görüntü sistemleri, matbaa giderleri, yemek bedelleri, sesli araç kiralama ve giydirme vb. bedellerin toplamı 174.600 TL olup Belediyemiz tarafından karşılanmıştır.

Güreşlerimiz ile ilgili katkı koyan ve resmi olarak girişleri yapılan bağış, yardım, satış stantları kiralama ve Reklam gelirleri toplamı 797.950 TL'dir.

Güreşler için kurulan yeni derneğimizin Kasasında 305.140 TL parası mevcut olup 32’inci  Altın Kiraz Güreşlerimiz için hazır olarak beklemektedir.

Bu sene 9.000 civarındaki tribün kapasitesini 11.800'e çıkarmamıza rağmen gelen 20.000 üzerindeki seyircimizden içeriye giremeyen vatandaşlarımızdan tek tek özür diliyorum. Keşke 20-30 bin kapasiteli bir stadımız olsaydı da kimse üzülmeseydi. Önümüzdeki sene çok daha fazla seyirci kapasitesi için elimizden geleni yapacağız. Hiç merak etmeyiniz

Şundan emin olunuz ki Peygamber Sünneti olan bu manevi organizasyonun en şeffaf ve en adil güreşleri maddi ve manevi olarak Korkuteli’nde yaşayacaktır.

Her sene bir üst düzey organizasyonla 3-4 yıl içerisinde sadece Türkiye’de değil tüm dünyada konuşulacak olan Korkuteli için Dualarınızı eksik etmeyiniz.

Güreş komitemize, belediye personelimize, emniyet güçlerimize, güreş federasyonu görevlilerine, Basın mensuplarımıza, katılım sağlayan başta Korkutelili hemşerilerimiz olmak üzere, uzaktan yakında teşrif eden tüm misafirlerimiz ve tüm protokolümüze, Peygamber Sünnetimize katkı koyan tüm sponsorlarımıza saygı ve teşekkürlerimle.

Takdir sizin Hüküm Allah’ındır. “Az Laf,Çok İş”

 

 

 
 

 

 

 

Ömer Başkan'dan Esnafa Büyük Müjde
Korkuteli Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek son günlerde sıkıntılı günler geçir...
31.03.2020 (0)
Mecliste Yeterli Çoğunluk Sağlanamadı Bu Güne Erte
Korkuteli Belediyesi’nin dün yapılması planlanan Mart ayı Olağanüstü Meclis Topl...
31.03.2020 (0)
Jandarma’dan “Huzur Güven” Uygulaması
Korkuteli İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı Trafik Tim komutanlığı ekipleri, ilç...
20.03.2020 (0)
Korkuteli Belediyesi CORONA Virüsüne Karşı Önlemle
Tüm dünyada etkisini gösteren ve geçtiğimiz haftadan itibaren ülkemizde de görül...
20.03.2020 (0)
‘Koronavirüs’ Tedbirleri Kapsamında Su Kesilmeyece
Antalya Büyükşehir Belediyesi Koranavirus (Covid_19) kapsamında , koronavirüs sa...
20.03.2020 (0)
Cuma Günü Ve Kandil Gecesi Camiler Kapalı Tutulaca
Diyanet İşleri Başkanlığı'nca yeni tip Corona Virüs (Kovid-19) önlemleri kapsamı...
20.03.2020 (0)
Sancaktar, 14 Mart Tıp Bayramı’nı Kutladı
Ak Parti Korkuteli İlçe Başkanı Kemal Sancaktar, yayınladığı bir mesajla bütün s...
16.03.2020 (0)
Sancaktar’a Hayırlı Olsun Ziyaretleri Sürüyor
Geçtiğimiz günlerde 7’inci olağan kongrede başkan seçilen Ak Parti İlçe Başkanı ...
13.03.2020 (0)
Ak Gençlik, Kütüphaneye Kitap Yardımında Bulundu
Ak Parti Korkuteli İlçe Gençlik Kolları Yeni Seçmen Birimi ve Yönetim Kurulu üye...
12.03.2020 (0)
MHP, Mahalle Temsilcileri İle Toplantı Yaptı
Milliyetçi Hareket Partisi Korkuteli İlçe teşkilatı, aylık olağan mahalle temsil...
12.03.2020 (0)