Foto Galeri WebTV

19 Eylül 2019 Perşembe  16:39
MHP İlçe Yönetimi Değişti
Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Av. Medine Yapılmışev, Güçlendirilmiş ilçe yönetimini açıkladı. 33 kişilik ilçe yönetiminde 26 yeni isim yer aldı.
 Paylaş
QR Kodu
 

 

Yeni yönetimde; Başkan Medine Yapılmışev, Üyeler; Hikmet Belik, Halil İbrahim Fenerci, Bayram Bulut, Hülya Esen, Mehmet Çelik, Yusuf Kukul, Hasan Küçükköse, Ahmet Boz, Bülent Deviren, Aziz Kolan, Mustafa Güzel, Hüseyin Delikahyaoğlu, Ali Güzelçolak, Arif Küçükakşit, Osman Özsarı, İsmail Küçük, Çağlar Aydın, Hüseyin Ünal, Özgür Sabancı, Döndü Zeliha Büyüktekin, Şükrü Kasap, Ziya Özbaşı, Muharrem Bayrak, Hakan Merdan, Ethem Demirayak, Rafet Demir, Ali Tekin, Kerim Tonkal, Erdal Alptekin, Aziz Uzun, Şevket Laçin, Abdulhak Arıten.

 

İÇ SAYFA

ADEM DURMAZ

Milliyetçi Hareket Partisi Korkuteli Güçlendirilmiş ilçe yönetimini açıkladı. 33 kişilik ilçe yönetiminde 26 yeni isim yer aldı.  Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy’un katılımıyla bir tören düzenlendi.

İlçe binasında gerçekleşen törene Belediye Başaknı Ömer Niyazi İşlek ve Ülkü Ocakları Başkanı Ramazan Karakaya ve il ve ilçe yönetimi katıldı.

İlçe binasında Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Medine Yapılmışev ile birlikte bir açıklama yapan Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy, “Korkuteli Milliyetçi Hareket Partisi tarafından düzenlenen aşure etkinliğine katılım gösterdik. Her ilçedeki aşure etkinliğine katılım sağlayacağız diye bir şansımız yok. Korkuteli’nde hem belediyemiz var, hem buradaki vatandaşlarımıza da teşekkür ediyorum, Milliyetçi Hareket Partisine destek verdikleri için. Korkuteli’nde Medine Yapılmışev hanımefendi Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığı görevini yürütmekteydi, Bundan sonrada yine ilçe başkanlığı görevini yürütecek. Ama yerel yönetimler sürecinde Belediye meclis üyelikleri değişik sebeplerle yönetimlerden olmuş olan istifalar vardı. Korkuteli’nde daha güçlü bir yapılanma olması adına, Milliyetçi Hareket Partili bir belediyenin de bulunmuş olduğu bir ilçede Korkuteli’nin büyün mahallelerine eşit hizmet götüre bilme adına, Korkuteli’ndeki vatandaşlarımızın her türlü etkinliklerinde iyi günlerinde tatlı günlerinde, acı günlerinde yanlarında olabilmek adına bu milletimizin vatandaşlarımızın sorun ve problemlerini daha köklü bir çözüme ulaştırmak adına Korkuteli’nde Medine Yapılmışev hanımefendinin başkanlığında daha güçlü bir liste oluştu. Bize göndermiş oldukları listeyi Genel merkezimize Ankara’ya  arz ettik. Genel merkez onayından çıktı, Sayın Genelş Başkan yardımcımız Semih Yalçın Beyin ve sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli beyin imzaları ile arkadaşımızın  yetki belgesi çıkmıştır. Bizde Korkuteli’nde bugün Medine hanıma yeni dönemde yeni yol arkadaşları ile beraber başarılar diliyoruz. Medine hanıma başarılar diliyorum” dedi.

Aksoy, Ben kağıtlardan hoşlanmam, yazılı metinlerden paragraflardan hoşlanmam, süslü cümlelere takılmam, önüme konmuş kağıtlara bakmam, sormak istediğiniz tüm sorulara cevap veririm” dedi.

Bundan sonra Medine Yapılmışev bundan sonra MHP İlçe Başkanı olmaya devam edecek dediniz, malum bütün partiler yavaş yavaş kongre sürecine giriyor,  kongre sürecine kadar Medine hanım devam edecek mi sorusuna, Başkan Aksoy, “Milliyetçi Hareket Partisi elbette ki her siyasi partinin takvim diliminde kongreleri var. Ama Milliyetçi Hareket Partisinde şuan kongre takvimi genel merkez tarafından açıklanmamıştır. Dolayısıyla Genel merkez tarafından açıklanmayan kongre takvimi belirlenmeden yarın bir kongre var hesabına gidemeyiz. Milliyetçi Hareket Partisinin kongre takviminin biçeceği tarih 18 Mart 20121’dir. Büyük kurultay üzerinden değerlendiriyoruz. Dolayısıyla sayın genel başkan yardımcımız, MYK’nın aldığı bir kongre takvimi olduğunda kongre takvimini belirler, il teşkilatıma bildirirler, bizlerde  19 ilçenin bir kongre takvimi belirleriz. Ancak şuan sadece Antalya değil, Milliyetçi Hareket Partisinin planlanmış bir kongre takvimi yok. Dolayısıyla, burada az öncede ifade ettiğim gibi, Medine hanım buraya İl yönetim kurulu üyesi iken kendisi buraya atama ile gelmiştir. Ancak o günkü 15 kişilik listesi üzerinde, aynı zamanda yerel bir seçim sürecinin de değerlendirip baktığımızda, belediye meclis üyelikleri için istifalar olmuştur. Biz Korkuteli’nin Belediye’yi de aldığımız ilçede daha güçlü teşkilat yapılanması olması gayreti içindeyiz. Medine hanım ile an itibariyle  aynı yol yürümeye devam edeceğimizi ifade ettik. Medine hanım başkanlığında onların belirlediği bir liste ile yola devam edeceğiz. 33 kişilik bir liste hazırlandı, hepsi Korkuteli’li, Böyle bir yönetim oluşturduk. Vakti ve saati geldiğinde bir kongre saati açıklandığında Medine Hanım, Korkuteli’nde Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanlığı görevini yürütme arzusu içerinde olursa aday olabilir, Aday olmak isteyen arkadaşlarımızda aday olabilir ama, Kongre takvimi genel merkez tarafından açıklanmadan bizim kongre üzerinden ifade etmemiz doğru değil” dedi. Konuşmaların ardından onaylanan liste açıklandı.

33 kişilik ilçe yönetiminde 26  yeni isim yer aldı. Yeni yönetimde; Başkan Medine Yapılmışev, Üyeler; Hikmet Belik, Halil İbrahim Fenerci, Bayram Bulut, Hülya Esen, Mehmet Çelik, Yusuf Kukul, Hasan Küçükköse, Ahmet Boz, Bülent Deviren, Aziz Kolan, Mustafa Güzel, Hüseyin Delikahyaoğlu, Ali Güzelçolak, Arif Küçükakşit, Osman Özsarı, İsmail Küçük, Çağlar Aydın, Hüseyin Ünal, Özgür Sabancı, Döndü Zeliha Büyüktekin, Şükrü Kasap, Ziya Özbaşı, Muharrem Bayrak, Hakan Merdan, Ethem Demirayak, Rafet Demir, Ali Tekin, Kerim Tonkal, Erdal Alptekin, Aziz Uzun, Şevket Laçin, Abdulhak Arıten yer aldı.

 

 

 
 

 

 

 

ŞİMDİ DONDURMA ZAMANI
Türkiye’de Ödül Almış Bölgenin EN İYİ Dondurması...Bu Lezzeti Doyasıya Yaşa!...
1.07.2020 (0)
DOMUZLAR ARPA TARLASINI İSTİLA ETTİ
Korkuteli’nde arpa hasadı devam ederken, İlçeye bağlı İmecik susuzunda Arpa tarl...
30.06.2020 (0)
KIZ İMAM HATİP LİSESİNİN YENİ İSMİ, “HASAN ÖZDEMİR
Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğünün kararı ile Korkuteli Kız ...
30.06.2020 (0)
14 KEZ KAN BAĞIŞINDA BULUNAN KAYMAKAM ÇİMŞİT’E BRO
Korkuteli Kaymakamı Ömer Çimşit’e 14 kez kan bağışı yapması dolayısıyla Türk Kız...
30.06.2020 (0)
SİNEKLE MÜCADELE DEVAM EDİYOR
Antalya Büyükşehir Belediyesi Korkuteli’nde vektörel mücadeleye hız kesmeden dev...
30.06.2020 (0)
SAHİNTÜRK'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
SAHİNTÜRK'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ ...
25.06.2020 (0)
Camilerde 5 vakit cemaatle namaz kılınabilecek
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş camilerde 5 vakit cemaatle namaz kılı...
25.06.2020 (0)
AK PARTİ, ÜSTEM’İ ZİYARET ETTİ
Ak Parti Korkuteli İlçe Başkanı Kemal Sancaktar ve yönetim kurulu üyeleri, geçti...
25.06.2020 (0)
BAŞKAN İŞLEK'TEN ŞEFFAF AÇIKLAMA
Değerli hemşerilerim;Seçim zamanında; ...
25.06.2020 (0)
ÇOCUKLAR ELEKTRİK KAZALARINDAN KORUNSUN, TSUBASA İ
Bugünlerde çocuklar zamanlarının büyük çoğunluğunu evlerinde geçiriyor. Bu nokta...
23.06.2020 (0)