Foto Galeri WebTV

9 Aralık 2019 Pazartesi  10:30
Tilkiye Kümes Emanet Ettiler.!
Son dönemin en büyük tartışmalarından biri olan milli eğitim ve sistem tartışmaları gündemden düşmez iken Saadet Partisi Korkuteli İlçe Başkanı Yusuf Sarıcalar' dan dikkat çekici bir açıklama geldi. Y
 Paylaş
QR Kodu
 

 

Son dönemin en büyük tartışmalarından biri olan milli eğitim ve sistem tartışmaları gündemden düşmez iken Saadet Partisi Korkuteli İlçe Başkanı Yusuf Sarıcalar' dan dikkat çekici bir açıklama geldi. Yakın zamanda Milli Eğitim bakanlığı ile protokol imzalayan Rotary Kulübü'nün bu adımı ülke gündemini meşgul etti.

Milletimiz Hayal Kırıklığına Uğradı.!
Konuyla alakalı açıklamada bulunan Sarıcalar "Hepimizin malumu yıllardan beri devam eden Milli Eğitimdeki sistem, verim ve gençliğin endişe verici durumuyla alakalı tartışmalar devam etmekte. Bu konularla alakalı gerek genel merkez olarak gerekse yerel bazda birçok açıklaması oldu. Bu konularda iktidar sahiblerinden kalıcı, kararlı, derde derman çözümler bekleyen milletimiz maalesef ki bugünde hayal kırıklığına uğramıştır.

Filbright yetmedi şimdi de Rotary..
Yıllardır geleceğimiz genç nesillerimize okutulan müfredatlarımızın Filbright adında başkanlığını ABD Başkonsolosunun yaptığı ingiliz dayatması bir kurulca belirlenmesine göz yumuldu. Tarih, Din Kültürü kitaplarımızdaki zihinsel istila daha bitmemişken son günlerde birde ROTARY KULÜBÜ ile yapılan bu protokole artık milletimizin tahammülü kalmamıştır.

Bu protokol tilkiye kümes emanet etmektir.!

ABD’nin Chicago şehrinde avukat Paul P. Harris adlı bir mason tarafından kurulan Rotary Kulübü’nün okullarda başlattığı ‘Rotary Okulda’ projesi, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından da destekleniyor. Tam 65 yıldır ülkemizde Milli ve manevi değerlerimizi tahrip etmek amacıyla teşkilatlanma faaliyetleri yürüten masonik kuruluşlardan Rotary Kulübü okullarımızda eğitime destek adı altında ifsat faaliyetleri yürütüyor. Öğrencileri sosyalleştirme ve eğitime destek kılıfıyla okullara sızan mason kuruluşu Rotary Kulübü, genç nesillerin beyinlerindeki İslami düşünce kalıbını bozmaya çalışıyor. İşin en acı tarafı ise İslami düşünceye taban tabana zıt olan ve tam anlamıyla dış odaklı bu kulübün faaliyetlerinin Milli Eğitim Bakanlığı tarafından destekleniyor olmasıdır. Bu tam manasıyla bir tilkiye kümes emanet etme vakasıdır.

Milletimiz artık her alanda milli duruş bekliyor.!

Milletimiz acilen milli olduklarını, yedi düvelle mücadele ettiklerini iddia eden iktidardan kendi müfredatımızı, kendi tarihimizi kısacası sadece adı değil muhtasiyla da tam bir millî eğitim fikriyatinin gereklerinin yapılmasını özlemle beklemektedir.

 

 
 

 

 

 

MHP’de Kongre Heyecanı
MHP Korkuteli İlçe Teşkilatı Cumartesi Günü Kongre Yapacak. ...
23.09.2020 (0)
KARYAĞDI ARMUDU TARLA GÜNÜ YAPILACAK
Korkuteli Belediye meclis üyesi ve KORTAŞ soğuk hava deposu sahibi Ogün Taş, 1 E...
22.09.2020 (0)
Kızılaliler Gölet’inde İnceleme
Devlet Su işleri 13.(Antalya) Bölge Müdürü Hayrullah Coşkun, Şube Müdürleri Güld...
22.09.2020 (0)
KÖSE VE SANCAKTAR, ŞEHİT AİLESİNİ ZİYARET ETTİ
AK Parti Antalya Milletvekili ve MKYK üyesi Mustafa Köse ve Ak Parti İlçe Başkan...
22.09.2020 (0)
Tak, Okula Başlayan Minik Öğrencileri Ziyaret Etti
Korkuteli İlçe Milli Eğitim Müdürü Akif Tak, İlköğretim Haftası kapsamında Nadid...
22.09.2020 (0)
Korkuteli’nde Gaziler Günü Kutlandı
19 Eylül Gaziler günü dolayısıyla Korkuteli’nde sade bir tören ile kutlandı. Şeh...
21.09.2020 (0)
ÜLKÜ OCAKLARINDAN ZİYARET
Korkuteli Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Nişancı ve Yönetim Kurulu üyeleri, 33’ünc...
21.09.2020 (0)
Mahalleler Kameralar İle İzlenecek
Antalya Valiliği Yatırım İzleme Ve Koordinasyon Başkanlığı tarafından Korkuteli’...
21.09.2020 (0)
DİREKSİYON SINAVI GERÇEKLEŞTİ
Korkuteli’nde sürücü adayları, ehliyet alabilmek için direksiyon başına geçti. A...
21.09.2020 (0)
Özel Umut, Aşure Dağıttı
“Hayat Paylaştıkça Güzel” ...
19.09.2020 (0)