Foto Galeri WebTV

11 Ocak 2020 Cumartesi  12:47
Sancaktar Gazeteciler Gününü Kutladı
Ak Parti Korkuteli İlçe Başkanı Kemal Sancaktar, Ak Parti Korkuteli İlçe Yönetimi ve Belediye meclis üyeleri ile 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla ilçemizdeki yerel basın mensuplarıyl
 Paylaş
QR Kodu
 

Ak Parti Korkuteli İlçe Başkanı Kemal Sancaktar, Ak Parti Korkuteli İlçe Yönetimi ve Belediye meclis üyeleri ile 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla ilçemizdeki yerel basın mensuplarıyla bir araya geldiler. Yapılan toplantıda basın mensuplarının isimlerine özel hazırlanmış olan hediyeler takdim edildi.

Gazeteciler ile yapılan sohbetin ardından Ak Parti Korkuteli İlçe Başkanı Kemal Sancaktar; “Evet bugün burada 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle bir araya geldik. Bizleri kırmayarak davetimize icabet ettiğiniz için hepinize ayrı ayrı şahsım ve teşkilatım adına teşekkür ediyorum” diyerek sözlerine şu şekilde devam etti.

PROFESYONEL İŞLER ÇIKIYOR

Sancaktar; “ Biliyorsunuz ki 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü basının ifade özgürlüğünün, basın özgürlüğünün, anayasal düzendeki önemini belirten bir gündür. Basın bizim için her zaman değerli ve kıymetlidir. İlçemizde de bu denklemde hareket eden çalışan basın mensuplarımıza çok teşekkür ediyorum. Gerçekten işlerini en özverili şekilde yerine getiriyor ve gerekeni yapıyorlar. Gerek gazete, medya, sosyal medya ve dergi gibi basın yayın araçları ile ilçemiz birçok ilçeye göre belki de örnek ilçelerden bir tanesidir. Korkuteli’ne basın geldiği zaman ve gazeteleri açıp okuduğumuz tarih hatırladığım kadarıyla 2005’li bir tarihti. Hiçbir ilçe bu tarihte gerçekten gazete görmemiştir. Bu noktada halkımızda buna destek veriyor. Güzel işler ve güzel haberler çıkıyor. Profesyonel işler çıkıyor. Ben değerli ve gayretli çalışmalarından dolayı 10 Ocak Çalışan Gazetecilerimizin, Basınımızın ve basında emeği geçen, destek veren ve hizmet eden herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

SİYASETİN BİR AYAĞI BASINDIR

Sancaktar; “ Gerçekten fedakârlık isteyen bir sektör ve fedakârlık isteyen bir işte çalışıyoruz. Onun için basın mensupları demek yerine meslektaşlarım, arkadaşlarım ve yol arkadaşlarım demek istiyorum. Çünkü hep birlikteyiz. Biz bir yerde siyasi bir çalışma yapıyorsak orada da basın zaten var. Basınla beraber hareket ediyoruz. Siyasetin bir ayağı basındır. Basın olmadan siyaset yerine istediği şekilde ulaşamaz. Bundan dolayı bu denklemle ve bu bilinçte hareket ediyoruz. Sizlere de verdiğiniz destekten dolayı çok teşekkür ediyorum. Saygılar sunuyorum. Gününüz kutlu olsun tekrar” şeklinde konuştu.

Zarife Harmancı

 
 

 

 

 

AK PARTİ’DE SANCAKTAR YENİDEN BAŞKAN
Ak Parti Korkuteli 7’inci Olağan Kongresinde tek liste halinde seçimlere giren v...
24.02.2020 (0)
Tınkaz, Güven Tazeledi
İYİ Parti Korkuteli İlçe Teşkilatının 1’inci Olağan Kongresini Belediye düğün sa...
24.02.2020 (0)
Ak Parti’de Kongre Heyecanı
“Türkiye için inandığın yolda yürü” sloganıyla 7’inci Olağan Kongre sürecini baş...
22.02.2020 (0)
CHP Kadın Kollarında “Özgen” Dönemi
Cumhuriyet Halk Partisi Korkuteli Kadın Kolları olağan kongresinde tek listeyle ...
19.02.2020 (0)
CHP Kadın Kollarında Özgen dönemi
Cumhuriyet Halk Partisi Korkuteli Kadın Kolları Kongresi bugün gerçekleştirilece...
18.02.2020 (0)
Vali Karaloğlu: EDS Mart Veya Nisanda Devreye Giri
ANTALYA Valisi Münir Karaloğlu, bir süredir kurulum çalışmaları devam eden Elekt...
8.02.2020 (0)
Organize Mermer Sanayi Müteşebbis Heyeti Toplandı
Korkuteli Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti Toplantısı Vali Münir Karalo...
8.02.2020 (0)
Saadet Partisinden ‘Büyük Kudüs Mitingi’ İçin Çağr
Saadet Partisi, 60 sivil toplum kuruluşunun desteğiyle 9 Şubat Pazar günü düzenl...
8.02.2020 (0)
Korkuteli Kaymakamı Ömer Çimşit, Koordinasyon Topl
Tarafları Muhakkak Dinleyin ...
8.02.2020 (0)
İşlek, Muhtarın İsteğini Yerine Getirdi
Korkuteli Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek, Aşağıpazar Mahalle Muhtarı Tekin K...
8.02.2020 (0)