Telefon
WhatsApp
ESNAF ODASI, YEDEK PARÇA FUARINA GİTTİ
 
Asya ve Avrupa’dan lider isimler, markalar ve dernekler, Messe Frankfurt Istanbul ve Hannover Fairs Turkey’in birlikte organize ettiği Automechanika İstanbul Plus fuarında bir araya geliyor. Türkiye'nin otomotiv sektörü ihracatında önemli bir orana sahip olan ürün gruplarından parça ve sistemler, elektronik sistemler ve bağlanabilirlik, aksesuarlar ve özelleştirme, filo ve atölye yönetimi, arıza tespit ve onarım, araç yıkama ve bakım, alternatif sürüş ve yakıt sistemleri, lastikler ve jantlar, kaporta ve boya, otonom sürüş ve mobilite servisleri fuarda sergilenecek kategoriler arasında bulunuyor.
18-21 Kasım tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde fiziksel olarak yapılacak Automechanika Istanbul Plus, bu yıl ayrıca uluslararası seyahat kısıtlamaları sebebiyle fuara fiziksel olarak katılım gösteremeyecek profesyoneller için özel olarak geliştirilen dijital platformu ile otomotiv endüstrisine yön verecek. Automechanika Istanbul Plus fuarında standı olan katılımcı firmalar da, diledikleri takdirde katılım gösterebilecekleri dijital platformda, çevrimiçi profilleri ile ürünlerini sergileyebilecek, müşterileriyle canlı görüşmeler ve kartvizit paylaşımı yapabilecekler.
Korkuteli esnaf ve Sanatkarlar odası, sanayi sitesindeki yedek parça satışı yapan iş yeri sahipleri, ustalar ile birlikte yarın 45 kişilik bir grupla İstanbul’a fuara gitti.
Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!