Telefon
WhatsApp
KORKUTELİ CENGİZ ELBEYE GÜREŞÇİLERİ AFYONDAN MADALYALAR İLE DÖNDÜ
 
11-15 Nisan Tarihinde Afyon'da düzenlenen 11-12-13 yaş serbest stil güreş Türkiye şampiyonasında Korkuteli Cengiz Elbeye güreş eğitim merkezi güreşçileri 3 altın madalya ile döndü.
Tınaztepe ve Çiğiltepe Spor Salonlarında düzenlenen turnuvada Cengiz Elbeye Güreş eğitim Merkezi güreşçilerinden 34 kiloda Arif Bulut Türkiye Şampiyonu, 57 kiloda Süleyman Cerit Türkiye Şampiyonu, 68 kiloda Metin Kenan Çalışkan Türkiye Şampiyonu olurken,
44 kiloda Yusuf Türkmen Türkiye 5’incisi oldu.
Ayrıca Arif Bulut 1477 sporcu içinden en teknik sporcu seçildi.
Korkuteli Gençlik hizmetleri ve spor ilçe müdürü Ahmet Tunç, Korkuteli Cengiz Elbeye Güreş Eğitim Merkezimiz sporcularının elde ettikleri başarılardan dolayı mutluyuz, onlarla gurur duyuyoruz. Bu büyük başarıdan dolayı sporcularımızı ve antrenörlerimizi tebrik ediyoruz. Ailelerimize de gösterdikleri ilgi ve çabalarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Korkuteli Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Cengiz Elbeye Güreş Eğitim Merkezi olarak Korkuteli den Şampiyon sporcular yetiştirmeye devam edeceğiz. Bizlerin hep yanında olan Antalya Gençlik Hizmetleri Spor il müdürümüz Yavuz Gürhan başta olmak üzere, Güreş Eğitim Merkezimizin yapımında çok emekleri olan Burhan Kılıç'a, Kulüp başkanı Cevat Gündoğdu’ya ve bu süreçte destek olan herkese sonsuz şükranlarımı sunuyorum” dedi.
Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!