Telefon
WhatsApp
KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ GENEL KURUL TOPLANTISI YAPILDI

 

İlgili gündem maddelerinin görüşüldüğü toplantıda, bazı gündem maddelerinde yönetim kuruluna yetki verilmesi konuları oy birliği ile kabul edildi.

Genel Kurulun ardından konuşan Başkan Zafer Kehya, Kooperatifimiz için ekibimizle çalışmalarımızı aralıksız şekilde devam ediyoruz. Sanayi esnafımızın her türlü problemini çözmek, ihtiyaçlarını gidermek ve ileriye dönük birlikte çalışmalar yapıyoruz” dedi.

Toplantı Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Günal tarafından açılırken saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından divan heyeti belirlendi. Divan Başkanlığına Mehmet Günal seçilirken, katip üyeliğe ise Mehmet Karabaş oy birliği ile seçildi. Gündemin üçüncü maddesinde yönetim ve denetim kurulları raporlarının okunması geçildi.

Gelir ve gider hesaplarının görüşülmesinin ardından bilançolar oy birliği ile kabul edildi.

Üye aidatları olarak 750 TL, kooperatife yeni üye olacak üyeler için de 20 Bin TL olarak belirlendi. Üye aidatlarını 3 ay ödemeyenler üyelikten ihraç edilmesi karar verildi.

Yönetim kurulu ver denetim kuruluna verilecek olan huzur hakkı için de başkan asgari ücret olarak belirlenirken, yönetim için de 750 TL olması kararlaştırıldı.

Yeni yönetim ve denetim  kurulunun 4 yıllığına seçilmesi oy birliği ile kabul edildi.

S.S. Korkuteli Yeni küçük sanayi sitesi yapı kooperatifi yönetimi; Başkan Zafer Kehya, Başkan yardımcısı İbrahim Akkaş, Muhasip üye Ali Tuncel, Halil Bülbül, Akın Körlü’den oluştu. Denetime; Abdurrahman Özkuru, Mahmut Karabaş’dan oluştu.

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!