Telefon
WhatsApp
MESUDE EROL MEMİOĞLU MTAL, 11 MADALYA İLE DÖNDÜ

Döşemealtı'nda gerçekleştirilen A Gençler Grekoromen Güreş Antalya İl Şampiyonası katılan Korkuteli Mesude-Erol Memioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, müsabakalarında rakiplerini mağlup ederek şampiyonluklar kazandı.

Müsabakalara Korkuteli Mesude -Erol Memioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (MESEM) 11 sporcu ile katıldı. Müsabakalar sonunda 5’i Altın, 1 gümüş ve 5’i bronz  madalya alarak bir rekor kırdı. Korkuteli Mesude -Erol Memioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 14-16 Ocak’ta Denizli’de yapılacak grup müsabakalara katılmaya hak kazandı.

Turnuvayı 11 Madalya ile il birincisi olarak tamamlayarak 14-16 Ocak’ta Denizli’de yapılacak grup müsabakalara katılmaya hak kazandı.

15-17 yaş A Gençler Grekoromen Güreş Şampiyonası'nda 61 Kg Osman Karademir 1’inci, 74 Kg İbrahim Efe Öztürk 1’inci, 65 Kg Murselin Mecek 1’inci, 74 Kg Süleyman Işık Büyüksolak 1’inci, 79 Kg Muammer Kaplan 1’inci, 70 Kg Ayhan Engin 2’inci, 65 Kg Arda Çetin 3’üncü, 70 Kg Mücahit Erdoğan 3’üncü, 79 Kg Abdullatif Yılmaz 3’üncü, 92 Kg Batuhan Akçaoğlu 3’üncü, 61 Kg Emre Dinçer 3’üncü oldu.

Korkuteli Mesude -Erol Memioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi müdürü Mustafa Kutlu,

Yiğitleri kutluyorum ve başarılarımızda emeklerinden dolayı,Güreş Eğitim Merkezi Müdürü Ahmet Tunç, Güreş Eğitim Merkezi hocaları Ali Topal ve Ramazan Böcü, Hayırseverimiz Erol Memioğlun’a beden eğitimi öğretmenlerimize ve MESEM Ailesinin bütün personeline teşekkür ederim. Bundan sonraki hedefimiz bölge birinciliği, Türkiye birinciliği ve Avrupa inşallah. Allah gençlerimizin yar ve yardımcısı olsun İnşallah” dedi.

Korkuteli Belediye spor güreş takımından ve Mesude-Erol Memioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi 74 Kg Süleyman Işık Büyüksolak, müsabakalarda birinci olduğunu ve bu başarımı başta bizleri destekleyen Korkuteli Belediye Başkanımız Ömer Niyazi İşlek, ailem olmak üzere, hocam Muammer Büyüksaka, diğer okul hocalarıma teşekkür ederim” dedi.

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!