Telefon
WhatsApp
MHP Kadın Kollarından Öğretmenlere Anlamlı Ziyaret
Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Kadın Kolları Başkanı Nuray Bakacak ve yönetimi, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle ilçedeki Okulları ziyaret ederek öğretmenlerin günlerini kutladılar.
Bir 7 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir
Yapılan ziyaret ile ilgili MHP Korkuteli İlçe Teşkilatından; “24 Kasım Öğretmenler günü vesilesiyle, Milliyetçi Hareket Partisi Korkuteli ilçe teşkilatı adına, Belediye Meclis üyemiz Nuray Bakacak başkanlığındaki Partili Kadınlarımız ile ilçemizdeki okullara ve öğretmenlerimize ziyarette bulunarak, Öğretmenler Günü kutlama programını gerçekleştirdik. Bu minvalde; İlçemiz okullarından Alaaddin İlköğretim okulu, Yazır İlköğretim okulu, İmam Hatip Ortaokulu, Yelten Dallar ve Yeşilyayla İlköğretim ve Ortaokulunu ziyaret eden kadınlarımız, öğretmen ve idarecilerimizin günlerini çiçek hediyemiz ile birlikte kutladık. Bu vesileyle tüm Öğretmenlerimizin "Öğretmenler gününü" en kalbi duygularımızla kutluyoruz.” Açıklaması yapıldı.
Bir 12 kişi, ayakta duran insanlar, açık hava ve şunu diyen bir yazı 'ANTALYA ANTALYA-KORKUTELİ YEŞİLYAYLA ORTAOKULU -İMAM HATIP ORTAOKULU NE UTLU' görseli olabilir
Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!