Telefon
WhatsApp
ÖZBEK, ÇALIŞMALARA HIZ VERDİ
Korkuteli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı ve Ocak ayında gerçekleşecek olan seçimde tekrar aday olan Fahrettin Özbek, yayla mahallelerde esnaf ziyaretinde bulundu. Özbek, “Esnaf odası yönetimi olarak hizmetlerimizin devamı için yayla köylerimizde ki esnaflarımızı ziyaret ettik durmak yok çalışmaya devam. Biz büyük bir aileyiz” dedi.
2022 yılının Ocak ve Mart ayları arasında yapılması beklenen Korkuteli Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimleri öncesinde mevcut başkan Fahrettin Özbek ve ekibi, yayla köylerdeki esnaflara ziyaretlerde bulundu. Şimdiye kadar yapılan seçim çalışması sürecinde Özbek ve ekibi, gittikleri tüm esnaf ziyaretlerinde yoğun ilgi ve alaka ile karşılanıyor.
Esnaflar ise sürekli kendilerini ziyaret eden, sorunlarını dinleyen ve çözüm yolları noktasında bilgilendirmelerde bulunan Özbek’e, seçim çalışmalarında başarılar diledi.
Esnaf Odası Başkanı Fahrettin Özbek, “Yönetim olarak her zaman esnafımızın yanındayız.
İlçemiz esnafları sağ olsun her gittiğimizde bize aynı ilgi ve alakayı eksik etmiyor. Bizler hizmetlerin devamı için yola çıktık. Bizler esnaflardan aldığımız güçle bu yola çıktık. Onların desteğiyle de güzel projeler ve çalışmalar hazırladık. Bizler makam için değil, hizmetlerin devamı için yola çıktık” dedi.
Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!