Foto Galeri WebTV

Kullanım Şartları

Korkuteligundem.com isim ve logosu izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez.


Korkuteligundem.com ‘un önceden yazılı onayı olmadan, sitede yayınlanan içeriklerinin, fotoğraflarının, bilgilerinin, vesair bu ve benzeri tüm yayının kopyalanması, yayınlanması veya dağıtılması açık olarak yasaktır. Korkuteligundem.com 'un tüm hakları saklıdır.


Korkuteligundem.com İsmi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen Korkuteligundem.com’a ait olup, bir başkası tarafından tekrar yayınlanamaz, yayınlandığı takdirde Korkuteligundem.com’dan alıntı yapıldığı açık bir şekilde belirtilmek zorundadır.


Korkuteligundem.com web sayfasında yer alan her türlü bilgi, rapor, araştırma sonuçlarının doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı Korkuteligundem.com sorumlu tutulamaz.


IMKB piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları IMKB'ye ait olup bu veriler kullanıcılar tarafından hiç bir şekilde tekrar yayınlanamaz. Haber ve borsa haber ve verileri 3 dakikalık gecikmeli yayınlanmaktadır. Yayınlanan İçerikler'in kesintisinden, gecikmesinden veya hatalı olmasından ve bunların yol açabileceği zararlardan dolayı korkuteligundem.com hiçbir şekilde sorumlu değildir.


korkuteligundem.com sitesi kapsamındaki bilgiler, ulaşılabilen ilk kaynaklardan iyi niyetle ve doğruluğu, geçerliliği, etkinliği velhasıl her ne şekil ve surette olursa olsun herhangi bir karar dayanak oluşturması hususunda herhangi bir teminat, garanti oluşturmadan yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla toplanmıştır, ticari amaç taşımamaktadır, haberal danışmanlık hizmeti verilmemektedir, yayınlanan içeriklerin doğruluğunu garanti etmez. korkuteligundem.com'da tüm bilgilere içerik olarak yer verilmekte, herhangi bir yatırım aracı, kurum veya kuruluş tavsiye edilmemektedir. korkuteligundem.com bu bilgileri her an hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın değiştirebilir ve/veya ortadan kaldırabilir. Genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmış olan işbu site kapsamı bilgiler hiçbir şekil ve surette korkuteligundem.com’un herhangi bir taahhüdünü tazammun etmediğinden, bu bilgilere istinaden her türlü özel ve/veya tüzel kişiler tarafından alınacak kararlar, varılacak sonuçlar ve oluşabilecek her türlü riskler bizatihi bu kişilere ait olacaktır. Hiçbir şekil ve surette ve her ne nam altında olursa olsun, her türlü gerçek ve/veya tüzel kişinin gerek doğrudan gerek dolayısıyla ve bu sebeple uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolayısıyla oluşacak, zarar, maddi ve/veya manevi, kâr mahrumiyeti, velhasıl her ne nam altında olursa olsun uğrayabileceği zararlardan hiçbir şekil ve surette korkuteligundem.com sorumlu tutulamayacak ve hiçbir şekil ve surette her nam altında olursa olsun korkuteligundem.com 'dan talepte bulunulmayacaktır.


korkuteligundem.com üçüncü sahıslar tarafından idare edilen İnternet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler de sağlamaktadır. Bu durumlarda korkuteligundem.com bu üçüncü şahıs sitelerindeki bilgileri, ürünleri ve hizmetleri hiçbir şekilde işletmemekte ya da denetlememektedir. Bu site ve üçüncü şahıs sitelerindeki malzemeler 'olduğu gibi' sağlanmaktadır ve açık ya da dolaylı hiçbir garanti verilmemektedir.


korkuteligundem.com satılabilirlik veya belirli bir amaca uygunluk kapsamına giren dolaylı garantiler de dahil olmak üzere, ama bunlarla kısıtlı kalmayacak şekilde, açık ya da dolaylı her türlü garantiyi reddeder. korkuteligundem.com, malzemelerin içerisinde bulunan işlevlerin kesintisiz ya da hatadan arınmış olacağının, sorunlu yanlarının giderileceğinin ya da forum alanları ve bunları erişilebilir kılan hizmet birimi de dahil olmak üzere, bu sitenin virüslerden veya başka zararlı unsurlardan arınmış olduğu garantisini vermez.


korkuteligundem.com, bu sitedeki ya da üçüncü şahıs sitelerindeki malzemelerin kullanımı ya da kullanım sonuçları konusunda, doğruluk, kesinlik, zamanında olmaklık, güvenilirlik ya da başka açılardan hiçbir garanti vermez. korkuteligundem.com ‘u kullanmakla, herhangi bir kullanıcının küçük düşürücü, haysiyet kırıcı, hakaret içeren ya da yasal olmayan davranışlarından dolayı korkuteligundem.com’u sorumlu tutulamayacağını baştan kabul etmiş sayılırsınız.